Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » До Дня Європи львівська молодь дискутуватиме про європейські цінності

До Дня Європи львівська молодь дискутуватиме про європейські цінності
logo_lugansk.jpg (61.79 Kb)
16 травня о 14-30 год. в актовій залі Львівської лінгвістичної гімназії (вул. Кирила і Мефодія 17а, м. Львів) із нагоди святкування Дня Європи – 2011 відбудеться театралізований диспут „Молодь – за європейські цінності!”.

Старшокласники та студенти міста переглянуть виставу «Варшавський набат», мініатюру «Безсмертя Пирогова» та моновиставу «Суфлер», які презентують такі європейські цінності як верховенство права, права людини, толерантність, свободу, демократію, людську гідність, а також візьмуть участь у дискусії щодо визначених цінностей.
Проект „Молодь – за європейські цінності!” впроваджує громадська організація „Вінницький регіональний центр інформації „Креатив” у партнерстві з народним театром-студією «Сьоме небо» Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова під егідою Мережі центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду „Відродження” в рамках святкування Дня Європи-2011.

Метою проекту є покращення рівня поінформованості старшої шкільної та студентської молоді про зміст європейських цінностей і привернення уваги до них через театральні постановки та тематичні дискусії у 6 містах України. Концепція святкування Дня Європи в Україні у форматі „Я поділяю європейські цінності” була розроблена представниками Мережі центрів європейської інформації України та партнерських організацій за підтримки Міжнародного фонду „Відродження”.

Подібні заходи відбудуться у Хмельницькому (17.05), Кіровограді (18.05), Чернівцях (19.05), Вінниці (20.05) та Черкасах (24.05).

Регіональним партнером проекту „Молодь – за європейські цінності!” та мережевої кампанії „Я поділяю європейські цінності” у Львівській області є Центр європейської інформації у Львові.

Контакти:

Оксана Бондар,
Координатор проекту
oksana.bondar.v@gmail.com
http://vn.ukrcei.org
тел. (097) 3913590

Олег Процак
Регіональний партнер у Львові
lviv_cei@ukr.net
http://lviv.ukrcei.org
тел. (050) 5192006

***
Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 15 центрів, які створені упродовж 2005-2008р. за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співправці з громадськими організаціями. Такі центри забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Портал Мережі центрів європейської інформації України - http://ukrcei.org, e-mail: ukrcei@gmail.com.

Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив. Сайт: www.irf.ua.

„Вінницький регіональний центр інформації „Креатив” – громадська організація, метою якої є сприяння підвищенню рівня поінформованості громадськості з різних аспектів соціального, культурного, освітньо-наукового, суспільно-політичного життя та сприяння активізації громадянського суспільства. Одними з основних напрямків діяльності організації є інформаційно-просвітницька діяльність в сфері європейської та євроатлантичної інтеграції. e-mail: kreativ.vinnitsa@gmail.com.

Народний театр-студія “Сьоме небо” медико-психологічного факультету ВНМУ ім. М. Пирогова – театр-студію засновано у 2005р. У 2010 р. театру-студії було присвоєно звання народного.
Розділ: Анонси Переглядів: 2296 | Розміщено: 13 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :