Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Міжнародна конференція "Жити разом у відкритому європейському суспільстві – погляд з України"

Міжнародна конференція "Жити разом у відкритому європейському суспільстві – погляд з України"
razom_report.jpg (47.89 Kb)
2 грудня 2011 року у Львові відбудеться Міжнародна конференція "Жити разом у відкритому європейському суспільстві – погляд з України", яку організовують Львівський національний університет імені Івана Франка, Львівська міська рада, ЛМГО «Інститут політичних технологій» та Центр європейської інформації у Львові.

У рамках конференції відбудеться презентація доповіді Групи видатних осіб Ради Європи "Жити разом: поєднання різноманітності і свободи в Європі XXI століття", переклад якої українською мовою підготувало видавництво "Літопис" у співпраці з Центром гуманітарних досліджень. Доповідь Групи видатних осіб Ради Європи аналізує виклики сучасній європейській спільноті й пропонує 17 керівних принципів їхнього подолання. Ця доповідь дає кожному змогу глибше зрозуміти принцип різноманітності, що лежить в основі ідеї об’єднаної Європи.
Цю доповідь представлятиме пані Йоанна Матушевська, професор Інституту політичних студій Польської академії наук, керівник апарату депутата Європейського парламенту Данути Гюбнер (пані Гюбнер входить до складу Групи видатних осіб). У презентації братиме участь широке коло представників міжнародних та неурядових організацій, які працюють й сфері європейської інтеграції та міграційної політики, народні депутати України, політологи, соціологи, освітяни та представники духовенства, – всі, кому не байдужа європейська перспектива України і хто хоче озвучити голос і позицію українського суспільства.

Довідка. У серпні 2010 року Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд запропонував створити Групу видатних осіб, яка мала підготувати доповідь у рамках загальноєвропейського проекту "Жити разом в Європі ХХІ століття" у контексті викликів, пов'язаних із посиленням нетерпимості та дискримінації в Європі. Група складається з 9 високопоставлених осіб. Головою групи є колишній міністр закордонних справ Німеччини Йошка Фішер. У травні 2011 року від імені Групи видатних осіб Хав'єр Солана представив цю доповідь на розгляд Комітету міністрів Ради Європи під час міністерської сесії в Стамбулі. Ця доповідь вже була представлена в Римі, Страсбурзі, Лондоні, Берліні та в Росії під час проведення Ярославського форуму у вересні цього року.

Враховуючи той факт, що доповідь закликає уряди Польщі та України, які головують відповідно в Європейському Союзі та Комітеті міністрів Ради Європи восени 2011 року до широкого обговорення цього надзвичайно важливого документа, ми запрошуємо всіх зацікавлених долучитися до нашої ініціативи.

Якщо Ви зацікавлені взяти участь у конференції, просимо звертатися за телефонами: (050) 5192006; (032) 235-4861 (контактна особа – Олег Процак) або через електронну пошту ips@ukrpost.ua.
Розділ: Анонси Переглядів: 731 | Розміщено: 28 листопада 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :