Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Нова польсько-українська ініціатива для українських школярів

Нова польсько-українська ініціатива для українських школярів
logo_mw_web.jpg (43.92 Kb)

Запрошуємо шкільні учнівські команди з Вінницької, Дніпропетровської, Луганської, Львівської, Полтавської, Сумської, Чернівецької областей та Автономної Республіки Крим взяти участь у проекті
«Mammedia: Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ».

Проект виконує Фундація «Нові Медіа» з Варшави та ЛМГО «Інститут політичних технологій» зі Львова під егідою Мережі центрів європейської інформації України і за фінансової підтримки Solidarity Fund PL у рамках програми польського співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2012 р.

Цілі проекту:

• поширення цінностей свободи і свободи слова;
• навчання молодих людей критично сприймати інформацію, усвідомлювати поняття свободи та свободи слова у засобах масової інформації;
• ознайомлення з польським досвідом створення та еволюції ЗМІ – від політизованих медій до «четвертої влади»;
• освоєння українською молоддю специфіки журналістської професії, а також здобуття навичок для створення молодіжних мультимедійних видань на веб-платформі Mammedia.com.ua.

Проект охоплює вісім регіонів України: Вінницьку, Дніпропетровську, Луганську, Львівську, Полтавську, Сумську, Чернівецьку області та АР Крим. Упродовж жовтня 2012 року у кожному з цих регіонів буде проведено по шість тренінгів для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, тематика яких відповідає цілям проекту.

Тренінги проводитимуть українські аніматори, які 27-28 вересня взяли участь у майстер-класі у Львові, проведеному тренерами Фундації «Нові Медіа». До участі у тренінгах запрошуємо шкільні команди (шкільні європейські клуби, учнівські організації тощо), що складаються з 12 учнів старших класів та учителя-опікуна. Орієнтовна тривалість тренінгу – 4 години.

Після навчання кожна команда працюватиме над створенням мультимедійної газети, тематика якої має збігатися з тематикою проекту. У середині листопада відбудеться конкурс на краще видання з-поміж усіх 48 газет, створених в рамках проекту. Найкращі шкільні редакції будуть нагороджені цінними подарунками.

Якщо Вас зацікавив наш проект і Ви хотіли б долучитись до нього, просимо звертатись до координатора проекту в Україні Миколи Шпаковського – моб. тел. (097) 987-9775, mammedia.ua@gmail.com.

stopka_ua.png (.01 Kb)
Розділ: Анонси Переглядів: 991 | Розміщено: 1 жовтня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :