Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Анонси » Презентація стипендіальної програми ім. Лейна КІРКЛАНДА

Презентація стипендіальної програми ім. Лейна КІРКЛАНДА
kirkland_logo_web.jpg (38.15 Kb)
У четвер, 10 лютого 2011 року, Центр європейської інформації Львівської обласної універсальної бібліотеки проводить презентацію Стипендіальної програми імені Лейна Кіркланда. Презентація відбудеться у малому читальному залі бібліотеки за адресою: проспект Шевченка 13, м. Львів. Початок о 16:00 год.

Запрошуємо до участі викладачів ВНЗ, журналістів, лідерів громадських організацій, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємців та менеджерів.
Програма адресована молодим лідерам віком до 35 років (в окремих випадках до 40 років) з повною вищою освітою та досвідом професійної діяльності щонайменше 2 роки, які зацікавлені у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні. Програма охоплює двосеместрове навчання у вищих навчальних закладах Польщі та 2-4 тижневе професійне стажування у державних або приватних установах і організаціях.

Зараз відбувається відбір учасників Програми у 2011/2012 навчальному році. Крайній термін подачі документів – 1 березня 2011 року.

Під час презентації Ви матимете змогу ознайомитися з вимогами до потенційних учасників, процедурою подання заявок та особливостями підготовки аплікаційних документів. Участь у презентації візьмуть колишні учасники Програми, від яких Ви зможете дізнатися як виглядає життя стипендіатів у різних містах Польщі, у різних навчальних закладах, за різними спеціальностями.

Усіх охочих взяти участь у презентації просимо попередньо зголоситися до 9 лютого 2011 р. електронною поштою на адресу: lviv_cei@ukr.net.

За детальнішою інформацією просимо звертатися за:

Тел. (032) 235-4861
Моб. (050) 519-2006 – Олег Процак
Моб. (097) 987-9775 – Микола Шпаковський
Розділ: Анонси Переглядів: 1091 | Розміщено: 7 лютого 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :