Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Бібліотека

Бібліотека

26 листопада 2013

Гімн Європейського Союзу - український переклад

ua_eu.jpg (27.13 Kb)
Гімн Європейського Союзу - композиція Людвіга ван Бетговена до тексту „Ода радості” Фредеріка Шіллера.

Українською мовою Європейський гімн переклав М.Лукаш (//Лукаш М. Від Бокаччо до Аполлінера. – К.: Дніпро, 1990. – с.125 – 126.

Нижче подаємо повний текст.

Бібліотека

24 липня 2012

Нові поступлення

books.jpg (51.07 Kb)

Чергові поступлення до нашої бібліотеки. Цього разу цікаві видання ми одержали від Польсько-Американської Комісії Фулбрайта (Варшава), яка адмініструє стипендійну програму імені Лейна Кіркланда.

Читачі можуть ознайомитись з міграційною політикою ЄС, стратегіями розвитку Європейського Союзу, польським досвідом інтеграції та аналізом діяльності депутатів Європарламенту від Польщі. Усі книжки - польською мовою.

Бібліотека

28 травня 2012

Новинки у бібліотеці ЦЄІ

lviv_cei_2.jpg (42.27 Kb)Фонди Центру європейської інформації у Львові поповнились новими цікавими виданнями. Це видання Інституту Відкритого Суспільства (OSI/LGI), які стосуються розвитку місцевого самоврядування, міської господарки, деяких сфер державної політики у країнах Центральної та Східної Європи. Більшість з них - англійською мовою.

Ця підбірка буде особливо цікавою для представників місцевої влади, аналітичних інституцій, аспірантів та науковців, які займаються питаннями державного та муніципального управління.

Бібліотека

5 грудня 2011

Нове видання - "Жити разом: поєднання різноманітності і свободи в Європі XXI століття"

razom_report.jpg (47.89 Kb)
Нещодавно видавництво "Літопис" (м. Львів) у співпраці з Центром гуманітарних досліджень Львівського національного університету ім. Івана Франка підготувало український переклад Доповіді Групи видатних осіб Ради Європи "Жити разом: поєднання різноманітності і свободи в Європі XXI століття".

Доповідь Групи видатних осіб Ради Європи аналізує виклики сучасній європейській спільноті й пропонує 17 керівних принципів їхнього подолання. Ця доповідь дає кожному змогу глибше зрозуміти принцип різноманітності, що лежить в основі ідеї об’єднаної Європи.

Бібліотека

8 грудня 2009

Література та ресурси з питань європейської інтеграції

Шановні відвідувачі Центру європейської інформації у Львові!

Ми прагнемо постійно розширювати ресурсну базу Центру, аналізуючи Ваші запити та потреби.

Щоб ознайомитись з переліком літератури та інформаційних матеріалів, які є до Ваших послуг станом на 4 листопада 2010 р., просимо завантажити цей файл:
list_of_literature_04_11_10.rar

 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :