Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Бібліотека » Нове видання - "Жити разом: поєднання різноманітності і свободи в Європі XXI століття"

Нове видання - "Жити разом: поєднання різноманітності і свободи в Європі XXI століття"
razom_report.jpg (47.89 Kb)
Нещодавно видавництво "Літопис" (м. Львів) у співпраці з Центром гуманітарних досліджень Львівського національного університету ім. Івана Франка підготувало український переклад Доповіді Групи видатних осіб Ради Європи "Жити разом: поєднання різноманітності і свободи в Європі XXI століття".

Доповідь Групи видатних осіб Ради Європи аналізує виклики сучасній європейській спільноті й пропонує 17 керівних принципів їхнього подолання. Ця доповідь дає кожному змогу глибше зрозуміти принцип різноманітності, що лежить в основі ідеї об’єднаної Європи.

У серпні 2010 року Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд запропонував створити Групу видатних осіб, яка мала підготувати доповідь у рамках загальноєвропейського проекту "Жити разом в Європі ХХІ століття" у контексті викликів, пов'язаних із посиленням нетерпимості та дискримінації в Європі.

Група складається з 9 високопоставлених осіб. Головою групи є колишній міністр закордонних справ Німеччини Йошка Фішер. У травні 2011 року від імені Групи видатних осіб Хав'єр Солана представив цю доповідь на розгляд Комітету міністрів Ради Європи під час міністерської сесії в Стамбулі. Ця доповідь вже була представлена в Римі, Страсбурзі, Лондоні, Берліні та в Росії під час проведення Ярославського форуму за участі Президента Дмітрія Мєдвєдєва.

У Доповіді є безпосередній заклик до України та Польщі, як до головуючих у 2011 році відповідно в ЄС і Комітеті Міністрів Ради Європи, провести якнайширше обговорення цього надзвичайного важливого документа, щоб “обговорити проблеми, і виробити спільну стратегію дій у мультикультурних громадах країн Європи”.

Український переклад Доповіді підготувало видавництво "Літопис" (м. Львів) у співпраці з Центром гуманітарних досліджень Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Фінансову підтримку на видання та презентацію Доповіді в Україні надала Європейська програма Міжнародного фонду "Відродження".

З текстом Доповіді українською мовою можна ознайомитись за електронною адресою: http://goo.gl/AaRaI

Якщо Ви хочете одержати друкований примірник, просимо надіслати запит до Центру європейської інформації у Львові на електронну пошту: lviv_cei@ukr.net.
Розділ: Бібліотека Переглядів: 1081 | Розміщено: 5 грудня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :