Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Головна тема » Європейський день мов 2020

Європейський день мов 2020
edlpostcarden2_web.jpg (46.5 Kb)Запрошуємо приєднатися до відзначення Європейського дня мов в Україні 27 вересня 2020 року. У цей день низка культурно-освітніх організацій європейських країн організували багату програму заходів, спрямованих на популяризацію європейських мов. У програмі - пробні уроки з десяти мов, ознайомлення з історією розвитку цих мов, майстер-класи та квест-кімнати, цікаві лекції та кулінарна година, презентації можливостей навчання у різних європейських країнах.

Детальніше ознайомитися з програмою та зареєструватися до участі можна за цим посиланням:
https://edl.elreg.com.ua/

Європейський день мов відзначають щорічно 26 вересня, починаючи з 2001 року, за ініціативи Ради Європи з метою сприяти та популяризувати багатомовність у Європі. Рада Європи переконана, що мовне розмаїття - це інструмент досягнення кращого міжкультурного порозуміння та ключовий елемент багатства культурної спадщини нашого континенту.

Основні цілі Європейського дня мов такі:

  • привернення уваги громадськості до вивчення мов і необхідності розширення різноманітності мовного спектра задля підвищення мовного розмаїття і міжкультурного взаєморозуміння;

  • популяризація багатого мовного і культурного розмаїття Європи, яке слід зберігати і підтримувати;

  • сприяння вивченню мов упродовж всього життя не залежно від цілей навчання - чи це потрібно для навчання, роботи чи заради задоволення.


Будь-хто може тою чи іншою мірою долучитися до Європейського дня мов у будь-який спосіб. Все залежить від наявного у вас часу та можливостей. Приклади цікавих ініціатив з попередніх років, а також анонс цьогорічних ініціатив у різних європейських країнах можна знайти у розділі "Get inspired" на офіційному веб-сайті Європейського дня мов http://coe.int/edl
Розділ: Головна тема Переглядів: 631 | Розміщено: 21 вересня 2020


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :