Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » День Європи 2011. Усі на старт!

День Європи 2011. Усі на старт!
seminar_ippo.jpg (69.78 Kb)
Опікуни шкільних європейських клубів з усіх районів Львівської області 18 березня 2011 року зібрались на семінарі, який організував Центр європейської інформації ЛОУНБ спільно з Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.


Організатори семінару ставили перед собою два завдання:

- ознайомити учасників зі новими стратегічними напрямами освітньої політики ЄС до 2020 року та можливостями, які відкриваються для України;
- розробити формат святкування Дня Європи у цьому році.

Кожен учасник одержав комплект матеріалів про політику ЄС у сфері освіти, робочу програму на 2009-2011 роки тематичної платформи 4 „Міжлюдські контакти” Східного Партнерства, інформацію про стипендіальні програми навчання та стажування у країнах Європи.

Олена Гарцула, керівник кабінету євроінтеграційних аспектів освіти ЛОІППО, ознайомила опікунів шкільних євроклубів з форматом відзначення Дня Європи. Цього року святкування відбудеться 21 травня у місті Самборі. 29 шкільних євроклубів зберуться на Шостий обласний форум, де представлятимуть 27 країн-членів ЄС, Україну та Європейський Союз. Як і минулого року, відбудеться парад євроклубів. У планах організаторів – ще багато цікавинок, які поки що ми не розкриватимемо.

Особливістю цьогорічного свята буде те, що воно пройде водночас зі святкуваннями в інших регіонах України, які організовує Мережа центрів європейської інформації в рамках проекту Луганського ЦЄІ «Я поділяю європейські цінності».

Кульмінацією семінару стало жеребкування, під час якого кожен район Львівської області вибрав собі одну з країн ЄС. Упродовж квітня шкільні євроклуби кожного району змагатимуться між собою на краще представлення цієї країни. Переможці стануть делегатами VI обласного форуму та візьмуть участь у параді.

Центр європейської інформації підготував для кожного району диски з допоміжними матеріалами – цікаві відео-ролики про кожну країну, методичні матеріали щодо формату Дня Європи, розроблені під час тренінгу у Луганську, поради тренера Мережі ЦЄІ Ярини Боренько щодо організації «Європейського кварталу».
Розділ: Новини Переглядів: 1101 | Розміщено: 19 березня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :