Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » День Європи у Львові святкують шкільні євроклуби

День Європи у Львові святкують шкільні євроклуби
pict4006.jpg (79.1 Kb)
11 травня 2011 року вісімдесят шкільних євроклубів міста Львова відзначили День Європи 2011. Святкування відбувалося водночас у шести районах міста. Його організували Управління освіти Львівської міської ради та Інформаційно-методичний центр освіти міста за підтримки Центру європейської інформації Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки, Британської Ради у Львові та книгарні «Галінбук».


Чотирнадцять шкільних євроклубів Сихівського району зібрались в актовій залі середньої загальноосвітньої школи № 84 в гостях у ШЄКу «Euro Bridge». Захід розпочався із динамічного виступу дитячого танцювального ансамблю, перейшовши у віртуальну подорож Європою, яку представив євроклуб «Без кордонів». Молодь у формі діалогу, поєднаного з відео-музичним супроводом, доволі цікаво розповіла про сусідні європейські країни: Румунію, Польщу, Словаччину та Угорщину.

pict4024.jpg (71.29 Kb)
Далі свято продовжилось у жвавому форум-театрі, де можна було почути як українську поезію, так і поезію Ґете, побачити танці європейських країн, які підготували учні Сихівської гімназії та 84-ї, 93-ї та 96-ї шкіл. Вразила усіх учениця школи, яка заспівала англомовну пісню, слова до якої написала районний координатор та керівник тутешнього євроклубу «Euro Bridge» Світлана Філоненко, а мелодію – учитель музики.

На завершення святкування учасників та глядачів дійства привітав керівник Центру європейської інформації – Олег Процак. Він вручив організаторам Диплом від Управління освіти міста та призи від ЦЄІ, заохотив школярів до участі у розмаїтих європейських волонтерських програмах і передав шкільним євроклубам навчальні матеріали та посібники.

Дні Європи у Львові стали своєрідною генеральною репетицією перед обласним святом, яке цього року відбудеться 21 травня у місті Самборі і проходитиме під егідою Мережі центрів європейської інформації України в рамках Всеукраїнської кампанії «Я поділяю європейські цінності». А представлятиме у Самборі Сихівський район міста Львова саме шкільний євроклуб «Euro Bridge» зі школи № 84.
pict4036.jpg (78.04 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 1715 | Розміщено: 11 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :