Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Дні Греції у Львові

Дні Греції у Львові
pict3864.jpg (46.88 Kb)
25 березня – День Незалежності та Відродження Греції. Не оминули це святою увагою й у Львові. Адже Греція – це колиска європейської цивілізації. Весь тиждень на Львівській лінгвістичній гімназії поряд з українським прапором майорів грецький. У гості до львівських школярів завітали друзі з Еллади – учні загального ліцею з міста Серрес.

Партнерські стосунки між двома навчальними закладами розпочались у вересні 2009 року з допомогою Грецької общини «Еллінес» Львівської області та випускника гімназії Олександра Юркіна, який тепер став віце-консулом України у Салоніках.

15 грецьких учнів та четверо викладачів ліцею упродовж шести днів перебували у Львові, мешкали у сім’ях, знайомились з нашим життям, культурою, системою освіти. Надовго запам’ятається гостям з Серреса День Незалежності Греції у Львові.

Учні Львівської лінгвістичної гімназії підготували святковий концерт. Гімназисти-першокласники показали міні-постановку грецькою мовою про відродження грецької незалежності. З захопленням та сповнені емоцій відреагували на неї гості. Цього дня на сцені було все – традиційні грецькі пісні і танці, сучасна естрада, український гопак і драматична сценка за мотивами творів Тараса Шевченка. Поряд з грецькою мовою звучала англійська та українська. Не залишились у боргу і гості, станцювавши декілька запальних балканських танців.

Після концерту молодь двох країн дебатувала чи можуть гроші зробити людину щасливою. А потім суперечка перейшла на спортивні майданчики. Хлопці грали у футбол, а дівчата визначали кращого у волейболі. Однак, коли спортом займаються греки, то на думку відразу ж спадають Олімпійські ігри. Тому й нагородження переможців відбулось за олімпійським принципом. Усі гості з Греції отримали на згадку про святкування Дня незалежності у Львові пам’ятні медалі, футболки, а ліцей - кубок.

Завершальним акордом грецьких днів у Львові став святковий концерт у Львівському палаці мистецтв, який 26 березня організувала Грецька община «Еллінес» Львівської області.

Дивіться фотографії з Днів Греції у Львівській лінгвістичній гімназії у розділі «Галереї».

Відеорепортаж на телеканалі новин 24 можна переглянути за посиланням:
http://lviv24.com/news/newsVideo.do?den_nezalezhnosti_gretsiyi_u_pyatnitsyu_svyatkuvali_lvivski_shkolyari&objectId=73123
Розділ: Новини Переглядів: 1124 | Розміщено: 28 березня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :