Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Євроклуб LIFE з міста Самбора приєднався до Молодіжної мультимедійної акції

Євроклуб LIFE з міста Самбора приєднався до Молодіжної мультимедійної акції
life5.jpg (61. Kb)
Продовжується співпраця Центру європейської інформації у Львові з Фундацією «Нові Медіа» (Варшава) з розвитку електронних видань шкільних європейських клубів. 26 січня 2012 року на базі Регіонального тренінгового центру Програми «Бібліоміст» у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся тренінг для членів шкільного європейського клубу LIFE з міста Самбора.

Микола Шпаковський, координатор проектів ЦЄІ і тренер Фундації «Нові Медіа» в Україні, розповів про можливості, які надає мультимедійна платформа http://mammedia.com.ua, та особливості роботи над електронними виданнями (мультимами). Євроклубівці з великим ентузіазмом взялись за нову для них справу. Під час тренінгу виникло багато цікавих ідей та планів. То ж незабаром слід очікувати на нові мультими з яскравого життя євроклубу LIFE, який нещодавно відзначив свій п’ятий День народження.

Вже сьогодні на сайті МАМ-медіа можна ознайомитися з електронними виданнями шкільних євроклубів міста Львова, які стали продуктом аналогічного тренінгу для опікунів на початку грудня 2011 року.

Довідково:

Проект МАМ, тобто Молодіжна Акція Мультимедійна, це перший проект Фундації "Нові Медіа" (www.fundacjanowemedia.org). Мета акції – підготовка молоді до творчого використання можливостей засобів масової інформації. Цільова група проекту - молодь віком 13-19 років – як учні старших класів, так і представники різних формальних та неформальних молодіжних груп.

Мультима – це мікс відомих Вам мас-медій – е-газета, яку можна опублікувати у мережі або записати у форматі pdf і надрукувати. Крім текстів і графіки, Мультима дозволяє вставити звук, відео та лінки до інтернет-порталів. На mammedia.org можна знайти готові макети, які тільки чекають на Вашу творчу винахідливість.
Розділ: Новини Переглядів: 1231 | Розміщено: 28 січня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :