Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Європейські уроки для юних журналістів

Європейські уроки для юних журналістів
presentation2.jpg (78.31 Kb)
Упродовж травня-червня 2010 року Центр європейської інформації Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки спільно з Центром творчості дітей та юнацтва Галичини провів цикл «Європейських уроків» для школярів міста Львова. На уроки до ЦЄІ завітали не прості учні, а слухачі Школи журналістики, яка діє при ЦТДЮГ. Упродовж декількох занять юні журналісти дізнавались як створився ЄС, чим займаються його інституції, що означає термін «європейські цінності». Уроки проходили у незвичній для багатьох формі. Не було ні парт, ні шкільної дошки, неможливо було сховатися від тренерів на «гальорці».
vsi_razom.jpg (67. Kb)
Ось і доводилось всім знайомитись між собою незвичним методом – за допомогою зірок, працювати щоразу в іншій групі, вчитись слухати інших та презентувати свої думки.
zirka3.jpg (81.3 Kb)
Не обійшлось і без веселої забави у спільному колі…
zabava1.jpg (73.28 Kb)
Учитель-тренер давав цікаві та творчі завдання – зробити колаж про країну-сусіда України, переглянути мультик про італійців в ЄС та написати на нього рецензію. Були й складніші завдання, як от пояснити терміни «демократія» та «громадянське суспільство». Однак, вступне хвилювання вдалося швидко подолати, а далі закипіла робота. Майбутні журналісти утворили декілька редакторських груп і взялися писати газети, використовуючи весь арсенал журналістики – репортаж, інтерв’ю, статті, колонки новин, фото. І все це – не залишаючи приміщення Центру.
redkolegia3.jpg (65.4 Kb)
Так побачили світ нові видання: «Бурундуки», «Білий листок», «Наше життя».
gazeta2.jpg (56.73 Kb)
Дивіться фоторепортаж з життя редакційних груп у розділі «Галереї».
Розділ: Новини Переглядів: 1072 | Розміщено: 26 червня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :