Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Ідеї волонтерства гуртують молодь Бущини

Ідеї волонтерства гуртують молодь Бущини
trener2.jpg (46.22 Kb)
У четвер, 5 травня, відбулося засідання учнівського парламенту Буського району та голів молодіжних організацій, яке зібрало майже 50 активних представників молоді Бущини. Тему зібрання – «Волонтерство як лакмусовий папір активності учнівської громади» – було вибрано не випадково. 2011 рік проголошено Роком волонтерства в Європі, і кінець навчального року став доброю нагодою, щоби підвести підсумки волонтерської діяльності й обмінятися досвідом щодо цікавих акцій та шкільних проектів на користь місцевих громад. Ініціативу молоді підтримали Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» та Центр європейської інформації у Львові. Засідання відкрив керівник відділу освіти Буського району Б. Л. Глуховецький, який запевнив молодь, що охоче прислухається до цікавих пропозицій, які народяться в гостинній залі Буської гімназії.

trener.jpg (32.99 Kb)
Про волонтерський рух у Європі, який має міцні традиції, а також про засади формування та поширення волонтерства учні дізналися від Мирослави Товкало. Попри те, що традиції українського волонтерства були перервані і відроджуються досить поволі, школярі Бущини можуть похвалитися чималими здобутками в цій сфері. Зокрема учні Соколівської ЗОШ І-ІІІ с. ім. В. Кальби розповіли про екологічні волонтерські акції, які відбуваються з ініціативи школи, порятунок пам’яток архітектури, які збереглися в селі, культурні події, призначені для збору коштів для хворих і літніх людей.

plast1.jpg (.02 Kb)
До розмови долучилися представники «Молодої Просвіти»; свої шкільні проекти продемонстрували представники «Пласту». Цікавими були ідеї господарів – учнів Буської гімназії, що розповідали про створення краєзнавчого музею на базі школи та інші проекти у сфері культури.

Наскільки ефективним було засідання, покаже час, однак без перебільшення можна визнати, що зроблено ще один крок до утвердження європейського волонтерства – налагоджено співпрацю між небайдужими й активними молодими людьми, які прагнуть змінити світ і знають, як це зробити.
Розділ: Новини Переглядів: 1541 | Розміщено: 6 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :