Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Інтерактивний ярмарок ідей

Інтерактивний ярмарок ідей
idea.jpg (40.9 Kb)
10 березня відбувся Інтерактивний ярмарок ідей для Пунктів європейської інформації у бібліотеках України. Ярмарок проходив в рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації», який виконує Українська бібліотечна асоціація за підтримки програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)». Участь у Ярмарку взяли близько 100 бібліотек. Креативні бібліотекарі описали розмаїті заходи, спрямовані на поширення інформації про Європейський Союз та популяризацію європейських цінностей серед різних цільових груп.

На сайті проекту http://eulib.ula.org.ua/idei можна знайти цікаві пропозиції щодо формату організації Дня Європи, навчитись проводити "Бібліотури в Європу" та "Казкові подорожі країнами Європи", організовувати promo-акції «Бібліоstop Європою» та ще багато цікавого.

***

Про проект:

Реалізація проекту розпочалася у вересні 2015 року. Проект триватиме три роки і передбачає 3 компоненти:

I. Інформаційно-методичний компонент: вивчення та узагальнення досвіду роботи ЦЄІ, підготовка методичних матеріалів для бібліотекарів з питань створення пунктів ЄІ та поширення європейської інформації, проведення конференції, семінарів і тренінгів;

ІІ. Компонент побудови мережі: розширення мережі ЦЄІ та пунктів ЄІ задля поширення інформації про ЄС не тільки в обласних центрах, а й в місцевих громадах;

ІІІ. Компонент активної дії: популяризація Європейських цінностей та ідей Євроінтеграції серед місцевих громад, проведення «Днів Європи», відеоконференцій, шкіл євроінтеграції, квестів для молоді, інтерактивних вуличних акцій «Європейський квартал» тощо.
Розділ: Новини Переглядів: 7541 | Розміщено: 20 березня 2017


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :