Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Ключові факти і цифри про Європу та європейців

Ключові факти і цифри про Європу та європейців
umbrella.jpg (75.65 Kb)
Під такою назвою 13 квітня 2011 р. відбувся інтерактивний семінар для опікунів шкільних євроклубів закладів освіти міста Львова, який організували Навчально-методичний центр освіти і Львівська лінгвістична гімназія за сприяння Центру європейської інформації. Участь у семінарі взяли понад 80 осіб. Саме стільки шкільних європейських клубів діє у закладах освіти міста. Завдяки ретельній підготовці та креативності учителів та учнів Львівської лінгвістичної гімназії семінар став справді інтерактивним. Гімназисти у піснях і танцях представили гостям культуру і традиції народів, мови яких вивчаються у гімназії, розповіли про діяльність гімназійного євроклубу «Леополіс». А далі стали в нагоді напрацювання проекту «Я поділяю європейські цінності», що здійснювався Агенством стійкого розвитку Луганського регіону під егідою Мережі центрів європейської інформації в Україні за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під гаслом «Я поділяю європейські цінності», яке Мережа обрала для святкування цьогорічних Днів Європи в Україні, координатори шкільних євроклубів працювали у різних групах. Кожна група виконувала інтерактивну вправу з методичного посібника "Формат святкування Дня Європи":

- Країна Четвертляндія;
- Шість капелюшків;
- Кожна картинка розкаже історію;
- Точка відліку;
- Дві культури;
- Мовні факти.

А ще наприкінці семінару забуяло зеленим листям «дерево рішень». Це учасники семінару висловлювали свої побажання і пропозиції щодо організації роботи шкільних євроклубів у наступному навчальному році.

Завершився семінар анонсом Дня Європи у місті Львові, який ШЄКи міста відзначатимуть 11 травня у Сихівській гімназії. Методист навчально-методичного центру освіти пані Лариса Пасько розповіла про формат святкування та роздала усім «домашні завдання», а ще висловила щирі слова вдячності педагогічному колективу та учням Львівської лінгвістичної гімназії за чудову організацію семінару.

Щоб зануритись в атмосферу семінару, запрошуємо Вас переглянути знимки у розділі "Галереї".
Розділ: Новини Переглядів: 1758 | Розміщено: 14 квітня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :