Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Львівський ЦЄІ видав "Путівник альтруїста"

Львівський ЦЄІ видав "Путівник альтруїста"
putivnyk_volontera.jpg (27.69 Kb)
Хочете поїхати за кордон, щоб познайомитись з іншими країнами, новими людьми, вивчити їх мову, традиції, пізнати щоденне життя? Відчуваєте потребу допомагати іншим? Хочете здобути нові знання і досвід? Якщо хоч на одне з цих запитань ви дали ствердну відповідь, то вам варто прочитати нове видання Центру європейської інформації Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки «Волонтером у Європу. Путівник альтруїста».

Що таке волонтерство та як воно виникло? Чим займаються волонтери? Хто може стати волонтером? Як потрапити у волонтерський табір? Які там умови? Чи безпечно це? На ці та інші запитання можна знайти відповіді у першому розділі видання.

У другому розділі наведено контакти та короткий опис діяльності міжнародних волонтерських організацій, які пропонують взяти участь у волонтерських проектах в різних країнах світу. Про особливості та переваги волонтерства в рамках Європейської волонтерської служби йдеться у третьому розділі путівника.

У четвертому розділі зібрано інформацію про довгострокові волонтерські проекти і короткострокові табори різної тематики у різних країнах Європи. А ще ви дізнаєтесь про Європейський рік волонтерства 2011, логотип якого розробив українець.

Якщо ви прагнете:

- допомагати іншим людям чи захищати природу,
- відчути нові враження і знайти нових друзів,
- вивчити іноземну мову або вдосконалити свої знання,
- відкрити нові горизонти і розширити свій світогляд,
- представити свою країну і познайомитись з іншими культурами,
- просто робити добрі справи,

Приєднуйтесь до спільноти ВОЛОНТЕРІВ!

Електронну версію видання можна одержати, звернувшись із запитом на скриньку lviv_cei@ukr.net. У листі просимо вказати коротку інформацію про себе (вік, населений пункт, місце роботи чи навчання). Путівник у поліграфічному виконанні незабаром ви зможете знайти у Центрі європейської інформації вашої області.

Цю публікацію видано в рамках проекту № 40070 «Інтенсифікація роботи Центру європейської інформації у Львові» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Розділ: Новини Переглядів: 3497 | Розміщено: 1 березня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :