Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Львівщина святкувала День Європи 2011 у Самборі

Львівщина святкувала День Європи 2011 у Самборі
flesh_mob.jpg (86.01 Kb)
21 травня 2011 року у місті Самборі Львівської області відбулось яскраве святкування Дня Європи в Україні, яке цього року проходило під егідою Мережі центрів європейської інформації України в рамках Всеукраїнської кампанії «Я поділяю європейські цінності» за підтримки європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Спільними зусиллями свято організували Самбірська міська рада, зокрема міський відділ освіти та відділ культури та туризму, молоді та спорту; Шкільний євроклуб “LIFE” ССЗШ № 8 міста Самбора; Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти; Центр європейської інформації у Львові; ГО «Центр освітніх ініціатив».

Понад дві тисячі гостей та мешканців міста взяли участь у святкуванні. У цей день до Самбора з’їхалися на Шостий обласний форум тридцять шкільних європейських клубів з різних районів Львівщини. Кожен євроклуб підготував представлення однієї з країн-членів ЄС. Після відкриття у Народному Домі учасники Форуму пройшлися парадом центральною частиною міста.

parad6.jpg (82.72 Kb)
На площі Ринок перед міською Ратушею діяв Європейський квартал. У спеціальних наметах мешканці та гості міста мали змогу більше дізнатися про діяльність Європейського Союзу, про країни, які входять до його складу, про європейські освітні програми. В одному з наметів діяла мовна школа, у якій волонтер з США навчав усіх охочих ключових фраз різними європейськими мовами. Самбірські пластуни також поставили свій намет, у якому розповідали про європейські країни, де тепер перебуває багато українців. У кожному наметі проходили цікаві конкурси та вікторини, участь у яких міг взяти кожен.

dance8_1.jpg (94.31 Kb)
В цей же час безпосередньо на площі виступали творчі колективи міста. Глядачі почули пісні різними мовами, побачили народні та сучасні танці. Родзинкою концерту став флеш-моб, під час якого майже 100 осіб сформували на площі слово «Європа» та прапор ЄС.

У цей день кожен міг знайти собі заняття до душі. Величезна черга вишикувалася до намету, в якому волонтери з євроклубу “LIFE” малювали всім охочим на тілі прапорці і символи різних європейських країн. В іншому куточку Європейського кварталу декілька команд грали у пізнавальну гру «Равлик європейський», яку підготували волонтери та працівники Центру освітніх ініціатив. Справжній ажіотаж був у мистецькій частині кварталу. Там відбувався майстер-клас «Обличчя Європи», де діти розмальовували маски, кожна з яких відображала одну з європейських країн. Багато охочих було залишити відбиток своєї долоні на полотні «Я поділяю європейські цінності».

polotno4.jpg (80. Kb)Водночас проходив благодійний розпродаж фоторепродукцій дев’яти кращих робіт учасників обласного конкурсу дитячого малюнку-плаката «Я поділяю європейські цінності». Усі зібрані кошти організатори передали на потреби Самбірського сиротинця.

Для гостей організатори запропонували цікаву екскурсію з елементами квесту древнім містом, якому цього року виповнюється 770 років.
awards5.jpg (73.99 Kb)
День Європи у Самборі викликав безліч позитивних емоцій. Вперше у місті проходило таке справді європейське дійство. Ще довго не відпускали організаторів місцеві діти, які з головою занурились у святкування.

Щоб відчути атмосферу святкування, запрошуємо Вас переглянути фоторепортаж у розділі "Галереї".

Дивіться відео на YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=wwyFnC2rLok
http://www.youtube.com/watch?v=8EnvjcRH9A4&NR=1
Розділ: Новини Переглядів: 4176 | Розміщено: 24 травня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :