Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Майстер-клас для аніматорів проекту «Mammedia: Свобода»

Майстер-клас для аніматорів проекту «Mammedia: Свобода»
dsc_0178.jpg (27.14 Kb)
27-28 вересня на базі Центру європейської інформації у Львові відбувся тренінг для аніматорів проекту «Mammedia: Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ». Проект виконує Фундація «Нові Медіа» з Варшави та ЛМГО «Інститут політичних технологій» зі Львова під егідою Мережі центрів європейської інформації України і за фінансової підтримки Solidarity Fund PL у рамках програми польського співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2012 р.

Участь у тренінгу взяли вісім представників Центрів європейської інформації з Вінниці, Дніпропетровська, Кременчука, Луганська, Львова, Сум, Чернівців та партнерів Мережі ЦЄІ з Сімферополя. Майстер-клас проводив тренер Фундації «Нові медіа» з Варшави Марцін Грудзєнь.

Упродовж двох днів учасники вивчали сучасні методики проведення тренінгів, складали сценарії тренінгів з мультимедійної журналістики для учнів, обговорювали сучасний стан ЗМІ, засади існування незалежної журналістики, виклики, які стоять перед нею, та її майбутнє, а також освоювали систему Qmam, яка дає змогу створювати та публікувати мультимедійні газети. Презентації та міні-лекції чергувалися з практичними тренінговими вправами.

Навчання аніматорів – це перший етап проекту «Mammedia: Свобода. Підтримка українських молодіжних ЗМІ». На наступному етапі кожен аніматор проведе у своїй області шість тренінгів для шкільних редакцій. Після навчання кожна команда працюватиме над створенням мультимедійної газети, тематика якої має збігатися з тематикою проекту. Усі газети буде опубліковано на веб-платформі http://mammedia.com.ua.

У середині листопада відбудеться конкурс на краще видання з-поміж усіх 48 газет, створених в рамках проекту. Найкращі шкільні редакції будуть нагороджені цінними подарунками.

stopka_ua.png (.01 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 748 | Розміщено: 29 вересня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :