Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Шкільні євроклуби Львівщини готуються до Дня Європи

Шкільні євроклуби Львівщини готуються до Дня Європи
seminar4.jpg (74.9 Kb)
26 березня 2010 року Центр європейської інформації Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки спільно з Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти провів семінар «Дні Європи у моєму місті». Участь у семінарі взяли керівники 27 шкільних євроклубів з міста Львова та різних районів Львівської області. Семінар був присвячений підготовці до відзначення Дня Європи у травні цього року. За задумом організаторів 1 травня по центральних вулицях та площах міста Львова пройде парад шкільних євроклубів, кожен з яких представлятиме одну з країн-членів Європейського Союзу.

Олег Процак, керівник проекту «Центр європейської інформації» провів для учасників семінару презентацію «Нове обличчя Європейського Союзу», розповівши як змінилося життя Європейської спільноти після ухвалення Лісабонського договору. Потім вчителі за методикою мозкового штурму побудували асоціативний ряд для кожної з країн-членів ЄС. З’ясувалося, що про деякі з них – як от Люксембург, Словенія, Естонія – ми знаємо не так вже й багато. Згадати про них більше, та продумати як саме можна представити ці країни під час параду учасники семінару змогли, працюючи у малих групах.

Кожен шкільний євроклуб, представлений на семінарі, обрав собі країну, яку презентуватиме під час параду. Всі учасники одержали підбірку друкованих інформаційних матеріалів про ЄС з фондів Представництва Європейського Союзу в Україні, а також ознайомились з цікавими тематичними Інтернет-ресурсами.

* * *

Семінар відбувся в рамках проекту «Інтенсифікація роботи Центру європейської інформації у Львові», який виконує ЛМГО «Інститут політичних технологій» спільно з Львівською обласною універсальною науковою бібліотекою за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Європейська програма Міжнародного фонду «Відродження» має на меті сприяння європейській інтеграції України шляхом фінансової та експертної підтримки громадських ініціатив у цій сфері. Сайт: www.irf.ua.
Розділ: Новини Переглядів: 1321 | Розміщено: 8 квітня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :