Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Шкільні євроклуби Львова освоюють віртуальний простір

Шкільні євроклуби Львова освоюють віртуальний простір
media_1.jpg (.82 Kb)
Про сучасні можливості розвитку шкільних євроклубів можна було дізнатися у Львові на мультимедійних тренінгах 5-7 грудня 2011 року. Навчання організували Навчально-методичний центр освіти м. Львова, Фундація «Нові Медіа», Центр Європейської Інформації міста Львова на базі Регіонального тренінгового центру Програми «Бібліоміст» у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці на проспекті Шевченка 13.

Упродовж трьох днів 60 учителів-опікунів львівських шкільних євроклубів із шести районів міста Львова ознайомились із мультимедійною платформою mammedia.com.ua, на якій легко та зручно створювати власні редколегії та видання. Окрім того, відштовхуючись від спільної стратегії розвитку, що опирається на європейських цінностях – ми всі разом більш детально усвідомили вагу популяризації своєї спільної діяльності через е-медіа, які у світі інформації стають щоразу доступніші та цікавіші у користуванні. Іншою важливою справою було обговорення майбутнього розвитку технологій ЗМІ, європейські стандарти у роботі із медіа, організація роботи гуртків журналістики, проведені журналістські конкурси Молодіжної Акції Мультимедійної для молоді та зразки найкращих актуальних молодіжних видань у формі мультим.

Це насправді прекрасний початок для реалізації загальноукраїнської кампанії із розвитку електронних видань шкільних євроклубів! І вже невдовзі постануть нові якісні мультими, темою яких буде «Святкування Різдва в Європі». Зокрема, у Львові їх буде принаймні шість. Ми також заохочуємо приєднатися до цієї акції всі інші євроклуби, які мають сказати від себе та про себе щось цікаве та захопливе. З нашого боку для найкращих е-газеток ми проведемо конкурс та нагородження редколегій-переможців. Приємної мандрівки та плідної праці!

Микола Шпаковський
Координатор проектів Центру Європейської Інформації у Львові
Координатор-тренер Фундації Нові Медіа в Україні
mammedia.ua@gmail.com
Розділ: Новини Переглядів: 1017 | Розміщено: 9 грудня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :