Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У День захисту дітей ровесники Незалежності розповіли про реалізацію їхніх прав в Україні

У День захисту дітей ровесники Незалежності розповіли про реалізацію їхніх прав в Україні
pict5074.jpg (88.08 Kb)1 червня 2012 року в Центрі європейської інформації Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася презентація брошури проекту «Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні».

Двадцять ровесників Незалежності з Кам’янця-Подільського, Одеси, Кременчука і Луганщини, що стали героями проекту, розповіли у брошурі свої життєві історії. Хтось із них вже успішний і самостійний, хтось тільки вчиться відстоювати себе і шукає своє місце під сонцем, когось доля закинула далеко від України, а дехто вже стільки пережив і побачив, що вистарчило б і на сорокарічного. Кожен з них по-різному оцінює можливості реалізації своїх прав у незалежній Україні.

pict5078.jpg (68.51 Kb)Учасники презентації поспілкувалися з одним із героїв брошури – Олександром Домбровським з Кам’янця-Подільського та дізналися більше про те, які нові можливості у сфері прав людини відкрилися перед молоддю зі здобуттям Україною незалежності, над чим нашій державі ще слід добре попрацювати, набратися досвіду на прикладі героїв проекту, як своїми правами користуватися і їх відстоювати.

Майже ровесники героїв брошури – львівські студенти та старшокласники вирішили підтримати героїв брошури, до яких доля була не надто ласкавою. Тож учасники презентації написали їм листи, які обов’язково будуть передані адресатам.

pict5090.jpg (64.82 Kb)На презентацію завітав також заступник аташе з питань культури Посольства США у Києві пан Артур Еванс, який подякував присутнім за інтерес до теми прав людини і за бажання бути активними, розвиватися та впливати на своє життя.

З електронною версією брошури «Моя незалежність…» можна ознайомитися на порталі http://ukrcei.org

Такі ж публічні презентації відбувається протягом травня-червня у Вінниці, Кременчуці, Луганську, Чернівцях, Сумах, Кіровограді, Хмельницькому та Києві.

Довідка:
Брошура видана в рамках проекту «Моя незалежність: двадцятирічні про права людини в 20-річній Україні», що реалізовується благодійною організацією «Центр освітніх ініціатив» зі Львова.

Історії про героїв підготували п’ять груп, що представляють:

• Громадську організацію «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб» (Полтавська область),
• Луганську спеціалізовану школу № 11,
• Одеський національний університет ім.І.Мечникова та Центр дитячої і юнацької творчості,
• Раду школярів міста Кам’янця-Подільського «Нова генерація лідерів» (Хмельницька область),
• Чмирівський навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія» (Луганська область).

Допомогу в організації презентацій надала Мережа центрів європейської інформації, зокрема регіональний партнер – Центр європейської інформації у Львові.

Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

pict5094.jpg (75.32 Kb)pict5091.jpg (410.96 Kb)pict5093.jpg (55.68 Kb)pict5075.jpg (56.34 Kb)pict5077.jpg (70.79 Kb)img_1080.jpg (61.2 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 1016 | Розміщено: 4 червня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :