Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У Львові зустрілись три покоління «Кіркляндистів»

У Львові зустрілись три покоління «Кіркляндистів»
kirkland_logo_web.jpg (38.15 Kb)
23 липня 2012 року у затишному залі Інституту політичних технологій десь на площі Ринок у Львові відбулася зустріч старих і нових мешканців країни «Кіркляндії». Це зібрались випускники Cтипендіальної програми ім. Лейна Кірклянда різних років, щоб згадати незабутні моменти участі у програмі, а цьогорічні переможці конкурсу – щоб дізнатися що їх чекає у наступному році.

У гості до Львова вперше завітала Анна Вєнцек, координатор постстипендіальних проектів Програми Кірклянда. Серед новачків – львів’яни та гості з Білорусії. У приємні спогади занурились усі під час захопливої презентації про будні кіркляндистів, яку підготував цьогорічний випускник програми Володимир Абрам’юк з Верховини. Безліч запитань було у нових громадян "Кіркляндії". Адже понад десять місяців їм доведеться провести в іншій країні, спілкуватись польською мовою, згадувати студентські роки. Їх цікавило все – від формату і змісту навчального процесу аж до наявності сковорідок та прасок у гуртожитку. Не оминули, звісно, і теми дозвілля...

Дякуємо усім, хто відгукнувся на запрошення, і до зустрічі у наступному році!

Довідка:

Стипендіальна програма імені Лейна Кіркланда (Lane Kirkland Scholarship Program, www.kirkland.edu.pl) – це програма Польсько-Американської Фундації Свободи, яку адмініструє Польсько-Американська Комісія Фулбрайта. Головна мета програми – передача польського досвіду у сфері системних змін молодим лідерам з вищою освітою, які зацікавлені у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні.

Подаватись на участь у програмі можуть кандидати з України, Білорусії, Росії, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану та Киргизії. До розширення ЄС 2004 року до цього переліки входили також Литва та Словаччина. За 12 років існування програми понад 50% її учасників склали представники України.

Цього року стипендіатами Програми стали 57 осіб з дев’яти країн: 26 з України, 15 з Білорусії, 4 з Росії, по 3 з Вірменії, Грузії та Казахстану, 2 з Молдови та 1 з Азербайджану.
Розділ: Новини Переглядів: 797 | Розміщено: 24 липня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :