Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » У трьох бібліотеках Львівщини запрацюють пункти європейської інформації

У трьох бібліотеках Львівщини запрацюють пункти європейської інформації
uaeu.jpg (59.95 Kb)
Українська бібліотечна асоціація стала переможцем програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)» та з вересня 2015 року розпочала реалізацію проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках».

Проект передбачає розширення мережі центрів європейської інформації (ЦЄІ), створених на базі більшості ОУНБ, і відкриття в містах і районах по всій Україні пунктів європейської інформації (ЄІ), інформаційно-методичне забезпечення бібліотекарів щодо їх діяльності та активізацію роботи бібліотек з популяризації європейських цінностей.


Проект триватиме три роки і передбачає 3 компоненти:


I. Інформаційно-методичний компонент: вивчення та узагальнення досвіду роботи ЦЄІ, підготовка методичних матеріалів для бібліотекарів з питань створення пунктів ЄІ та поширення європейської інформації, проведення конференції, семінарів і тренінгів;


ІІ. Компонент побудови мережі: розширення мережі ЦЄІ та пунктів ЄІ задля поширення інформації про ЄС не тільки в обласних центрах, а й в місцевих громадах;


ІІІ. Компонент активної дії: популяризація Європейських цінностей та ідей Євроінтеграції серед місцевих громад, проведення «Днів Європи», відеоконференцій, шкіл євроінтеграції, квестів для молоді, інтерактивних вуличних акцій «Європейський квартал» тощо.


Учасниками проекту у Львівській області стали три бібліотеки:  • Буська центральна районна бібліотека;

  • Рудківська бібліотека для дорослих;

  • Центральна міська бібліотека ім. М.Шашкевича Стрийської міської централізованої бібліотечної системи.


Невдовзі у них запрацюють пункти європейської інформації. А Стрийська бібліотека вже отримали корисний подарунок від проекту - пристрій для читання електронних ресурсів та збереження електронної інформації.


https://youtu.be/eanyUoDU5Ik

Джерело: Українська бібліотечна асоціація http://ula.org.ua/
Розділ: Новини Переглядів: 7742 | Розміщено: 30 березня 2016


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :