Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » UKRoPOL: частина друга. Пізнаймося у Львові!

UKRoPOL: частина друга. Пізнаймося у Львові!
dsc_0907.jpg (63.92 Kb)
Мабуть ще жодного разу не чекали євроклубівці СШ № 8 з міста Самбора на перше вересня. Звичайно, щороку ця дата є особливою – закінчились канікули, всі подорослішали і загоріли, так хочеться поділитись з однокласниками враженнями з літнього відпочинку. Однак, цей навчальний рік для Євроклубу LIFE розпочався зустріччю з новими друзями – у гості до Львова завітали учні Будинку Дитини з містечка Бєловєжа, що у Польщі. 1-6 вересня у Львові проходила друга частина проекту «UKRoPOL – Пізнаймося!».

Лише два тижні промайнуло з моменту розставання у Варшаві, але з яким нетерпінням очікували українські та польські школярі на нову зустріч. І ось, проект перемістився до Львова. Український етап проекту виявився не менш насиченим та цікавим, ніж перебування у Торуні.

Цього разу учні більше уваги приділили освоєнню навичок професії журналіста. Під час тренінгів, який проводив Міхал Горбулєвіч з Фундації «Нові медіа» (Варшава), школярі розмірковували над поняттями журналістської етики, авторського права, вчилися працювати в команді у форматі редакції електронної газети. Графік був дуже насиченим. Юні журналісти відвідали телестудію Львівського обласного телебачення. У конференц-залі громадської організації «Прес-клуб» спробували себе у якості ведучих прес-конференції та журналістів. У Регіональному тренінговому центрі Програми «Бібліоміст» працювали над створенням електронної газети на веб-платформі http://mammedia.com.ua.

Професійні заняття чергувались з пізнавальними. Школярі відвідали музейний комплекс «Личаківський цвинтар», ознайомились з гуртками Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, спробувавши себе в якості скульпторів та скелелазів, відвідали виставку зброї у музеї «Арсенал». Вечорами також не доводилось скучати. Кожен знаходив собі справу до душі. Одні грали у баскетбол, інші вправлялися на турніках, хтось просто гойдався на гойдалках.

Та найбільш насиченою стала, мабуть, остання доба. Адже до глибокої ночі редакція працювала над випуском електронної газети «За кордоном», а вже наступного дня організатори запропонували квест центральною частиною Львова. Незважаючи на справжню осінню погоду, останній день перебування у Львові видався гарячим від емоцій учасників проекту, які прощалися зі сподіваннями на нові проекти.

qmam.jpg (50.39 Kb) З електронною газетою «За кордоном», яку видали учасники проекту, можна ознайомитись тут:
http://redakcija.mammedia.com.ua/life-for-ever/12/9/2/

А ось відео із львівського етапу проекту:
http://www.youtube.com/watch?v=lxmmIyzn00I

Фоторепортаж дивіться у розділі «Галереї».

Проект «UKRoPOL – Пізнаймося!» виконує Фундація Нові Медіа (http://fundacjanowemedia.org) у співпраці з Польською Фундацією Спорту і Культури (http://sportikultura.org) за фінансової підтримки Міністерства народної освіти Польщі (http://www.men.gov.pl). Партнери в Україні – ЛМГО «Центр освітньої політики», Центр європейської інформації у Львові (http://lviv.ukrcei.org) та Львівський регіональний тренінговий центр Програми «Бібліоміст» (http://www.bibliomist.org).
Розділ: Новини Переглядів: 863 | Розміщено: 7 вересня 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :