Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Візит делегації Представництва ЄС в Україні

Візит делегації Представництва ЄС в Україні
img_22116.jpg (237.1 Kb)
Однією з локацій у Львові, яку 21 листопада 2013 р. відвідала делегація Представництва ЄС в Україні, став Центр європейської інформації.
Захід був організований Представництвом Європейського Союзу в Україні і став ще одним кроком на шляху до розуміння основних концептів ЄС та принципів інтеграції в Європейську співдружність.
Так, гостем ЦЄІ стала Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні з помічниками.
Учасники обговорення ознайомилися з проєвропейською діяльністю Центру, налагодили тіснішу співпрацю. Пані Давидова презентувала друковану продукцію європейської тематики.
Далі більш масштабна панельна дискусія „Європейська Україна: сценарії розвитку” продовжилася у готелі „Жорж”. За тиждень до вкрай важливого саміту Східного партнерства у Вільнюсі дипломати ЄС разом з українськими інтелектуалами та експертами обговорили вектори зближення України та Європи. Головною темою стала Заява Прем’єр-міністра України Миколи Азарова про призупинення євроінтеграційних процесів, що спричинило жваву дискусію між експертами та аудиторією.
Участь у дискусії взяли почесні доповідачі Ніколас Бердж, керівник торговельного-економічного відділу Представництва ЄС в Україні, Золтан Салаі, керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС, Ярослав Грицак, науковець, історик, професор Українського Католицького Університету, Ірина Бекешкіна, соціолог, директор фонду „Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва, Святослав Павлюк, заступник виконавчого директора польсько-української фундації ПАУСІ, ключовий експерт Асоціації „Energy Cities”, Хьольгер Роммен, перший секретар, керівник відділу контрактів і фінансів Представництва ЄС в Україні.
Панельна дискусія є частиною інформаційної кампанії „Будуймо Європу в Україні”.
img_21218.jpg (262.14 Kb)
lviv_panel_debate.jpg (274.19 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 1421 | Розміщено: 22 листопада 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :