Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Як потрапити до Кіркляндії

Як потрапити до Кіркляндії
kirkland_logo_web.jpg (38.15 Kb)
Десять років тому у серці Європи зародилася нова країна – Кіркляндія. Спочатку її громадянами стало 12 осіб. Поступово країна розвивалася, розширювала свої кордони, з кожним роком приваблювала все більше мешканців. Сьогодні Кіркляндія об’єднує спільноту з 418 громадян, серед яких – політики, працівники органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємці, менеджери, лідери неурядових організацій, викладачі, науковці, журналісти. Вплив її сягає від Балтійського моря аж до Каспійських вод. А до 1 березня 2011 року Кіркляндія чекає на нових громадян…

10 лютого 2011 року у Центрі європейської інформації Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулась презентація Стипендіальної програми імені Лейна Кірклянда.

Програма адресована молодим лідерам віком до 35 років (в окремих випадках до 40 років) з повною вищою освітою та досвідом професійної діяльності щонайменше два роки, які зацікавлені у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні. Учасники програми упродовж двох семестрів навчатимуться у вищих навчальних закладах Польщі, писатимуть дослідницьку роботу за підтримки наукового керівника та матимуть змогу пройти 2-4 тижневе професійне стажування у державних або приватних установах і організаціях. А ще їх чекає захоплива мандрівка по різних куточках Польщі, повернення у чудові студентські роки, нові знайомства та цікаві зустрічі з відомими людьми.

На презентацію прийшли усі, хто хотів би приєднатися до спільноти Кірклянда і має намір спробувати свої сили у цьогорічному конкурсі. Керівник Центру європейської інформації Олег Процак, який також є стипендіатом цієї програми, розповів слухачам про особливості відбору учасників, порадив як краще обирати тему дослідницького проекту та місце навчання.

Учасники презентації мали змогу поспілкуватися з нещодавніми випускниками Програми, які перебували у різних містах та навчались за різними спеціальностями. Олег Карий поділився своїм досвідом перебування у Кракові, а Галина Бондарук розповіла про переваги Познані. Олексій Пасічник запросив усіх до Варшави і наголосив, що готуючись до участі у конкурсі, перш за все потрібно добре усвідомлювати свої очікування, зрозуміти що саме ви хочете взяти для себе від участі у Програмі і як використаєте здобуті знання і досвід, повернувшись в Україну.

Усіх, хто зацікавився стипендіальною програмою ім. Лейна Кірклянда, запрошуємо на веб-сайт www.kirkland.edu.pl. Не проґавте свого шансу! Документи можна подавати лише до 1 березня 2011 року.
Розділ: Новини Переглядів: 920 | Розміщено: 10 лютого 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :