Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » Новини » Які цінності можуть об'єднати Україну? На це питання шукали відповідь учасники дебатного турніру у Львові

Які цінності можуть об'єднати Україну? На це питання шукали відповідь учасники дебатного турніру у Львові
5.jpg (63.85 Kb)
23-24 березня 2015 р. у Львові відбувся регіональний дебатний турнір в рамках проекту проекту "Молодіжні дебати: чи є в регіонах України спільні цінності, які здатні об'єднати країну?".

Старша шкільна молодь зі Львова та Буська Львівської області дискутувала про спільні цінності у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці (за адресою проспект Шевченка, 13). Захід зібрав 16 команд (32 учасники), а також учителів із шести навчальних закладів.

Учасники грали за форматом британських парламентських дебатів (2 уряди та 2 опозиції), який передбачає розробку та доведення лінії аргументації та контаргументації за чіткими правилами та ролями.
Оцінити рівень учасників допомогли члени журі, експерти із різних галузей, які мають активну громадянську позицію та великий життєвий досвід, а саме:

- Вікторія Бриндза, соціолог, учасник Несторівської групи, керівник аналітики в компанії ПРО.МОВА;
- Людмила Філімонюк, засновник Центру особистісного розвитку "Діалог", психолог, лайф-коуч, тренер особистісних трансформацій;
- Олена Шматько, керівник науково-методичного відділу Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки;
- Мирослава Товкало, доцент кафедри освітньої політики Львівського інституту післядипломної педагогічної освіти;
- Галина Бондарук, керівник проектів та програм ЛМГО «Центр освітньої політики».

За результатами трьох відбіркових ігор, а також півфінальної та фінальної гри переможцями стали такі команди школярів:

1 місце - Кошлань Катерина та Вишнянчин Максим (ССЗШ№5, м. Львів)
2 місце - Піщик Марія та Жеребецька Марта (ССЗШ № 81, м. Львів)
3 місце - Поронюк Богдан та Павлик Тарас (Буська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1)
4 місце – Романчук Дарина та Угрин Анна (ССЗШ№5, м. Львів)

Переможці регіонального дебатного турніру змагатимуться у мистецтві аргументації зі своїми ровесниками з інших областей України у фіналі, який пройде в квітні у Вінниці.

Проект здійснює громадська організація «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Партнером проекту виступає ініціативна група «Є-Дія» Мережі центрів європейської інформації України, а регіональним партнером у Львові - ЛМГО «Інститут політичних технологій»
Проект спрямований на покращення порозуміння, налагодження діалогу та зв’язків молоді чотирьох регіонів України (м. Вінниця, Львів, Кременчук, Суми) через проведення тренінгів та дебатних турнірів на тему спільних цінностей, які здатні об'єднати країну.

Організатори дебатного турніру вдячні за підтримку у його проведенні Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці, Українському фонду соціальних інвестицій та Навчально-методичному центру освіти м. Львова.

Контактні особи:
Олег Процак, регіональний координатор, (050) 5192006, ips@ukrpost.ua
Наталя Датченко, (099) 9372423, NDatchenko@gmail.com

***
Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 18 регіональних інформаційно-просвітницьких ресурсних центрів з питань європейської інтеграції в містах Вінниця, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Кіровоград, Кременчук, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Рівне, Суми, Тернопіль Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів та офіційного партнера Мережі ЦЄІУ — Центр регіонального розвитку «Топ-Кая» (АР Крим). Центри європейської інформації України були створені в 2006-2008 рр. за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Портал - http://ukrcei.orghttp://ukrcei.org/, e-mail: ukrcei@gmail.com

Ініціативна група «Є-Дія» спрямована на впровадження Місії Мережі центрів європейської інформації, а саме – сформувати в Україні суспільство, що базується на європейських цінностях. Група діє на принципах взаємної поваги, прозорості, відкритості та демократичного ухвалення рішень.


Ось як це було:

3.jpg (62.6 Kb)
4.jpg (34.93 Kb)7.jpg (65.55 Kb)9.jpg (47.53 Kb)17.jpg (59.42 Kb)12.jpg (79.58 Kb)10.jpg (69.86 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 1384 | Розміщено: 25 березня 2015


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :