Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Дні європейської спадщини у Львові

Дні європейської спадщини у Львові
euro_heritage_days_web.jpg (67. Kb)
10-12 вересня у Львові проходитимуть Дні європейської спадщини (#EuropeanHeritageDays). Цього року вони пройдуть під гаслом “Місто для всіх”. Основна мета події - відкриття спадщини і залучення кожного незалежно від етнічної приналежності, раси, релігійних поглядів, статі, віку, фізичних можливостей, рівня доходів, досвіду та ін.

Дні європейської спадщини - це ініціатива Ради Європи, започаткована ще 1991 року. У Львові такі заходи проводять вже 11 рік поспіль.

Як повідомляє сайт Ради Європи (https://www.coe.int/uk/web/kyiv/-/european-heritage-days-2021-celebrate-heritage-all-inclusive-), у 2021 році Дні Європейської Спадщини присвячені темі інклюзивної та різноманітної спадщини і покликані заохотити широку громадську участь у культурі, сприяти та відзначати різноманітність і підкреслити, що взаємодія з людьми та спільнотами з різним культурним походженням може збагатити наше життя. Особливу увагу буде приділено покращенню доступності заходів як з точки зору усунення фізичних бар’єрів, так і надання платформи різним групам, включаючи вразливих та маргіналізованих людей, які часто мають меншу можливість поділитися своїми історіями.

Упродовж трьох днів львів'яни та гості міста матимуть змогу відвідати цікаві локації, які, зазвичай, не входять до традиційних туристичних маршрутів, як от музей пожежної справи Львівщини, колишній Будинок інвалідів (тепер - Університет безпеки життєдіяльності) чи бронетанковий завод, заглянути за лаштунки природничого музею, сходити в гості до Домівки врятованих тварин. З повною програмою Днів європейської спадщини у Львові можна ознайомитися за посиланням https://bit.ly/3izqF6u

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Усі заходи в рамках Днів європейської спадщини є безкоштовними та базуються на ініціативі людей, яким небайдужа історія їхнього міста. Однак кількість місць обмежена. Участь можлива лише за умови попередньої реєстрації. Реєстрація триватиме з 6 вересня 15:00 до 9 вересня 15:00 на сайті lviv.travel (https://lviv.travel/ua/events/ua/news/dni-yevropeiskoi-spadshchyny-2021), а також за номером телефону +38 067 652 91 97.

У програмі можливі зміни, то ж слідкуйте за Фейсбук-сторінкою ініціативи https://www.facebook.com/EHDsLviv/

Розділ: Переглядів: 3941 | Розміщено: 6 вересня 2021


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :