Центр європейської інформації в м. Львів

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Календар анонсів » » Європейський Рік Волонтерства 2011 пройде під українським логотипом

Європейський Рік Волонтерства 2011 пройде під українським логотипом
eyv_winner_hands_carry.gif (10.38 Kb)
31 березня 2010 року Європейська комісія оголосила переможців на кращий офіційний логотип та гасло Європейського Року Волонтерства 2011. Перемогу у конкурсі логотипів здобув українець Іван Гамаль! Його робота визнана кращою серед 566 надісланих пропозицій. Щиро вітаємо нашого земляка! Іван Гамаль – професійний дизайнер, працює у студії дизайну «Концептеріа». Цікаво, що нещодавно його роботи перемогли у конкурсі з розробки плакатів для рекламно-інформаційних кампаній з питань безпеки дорожнього руху у рамках підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012™ у м. Львові.

Офіційне гасло Європейського Року Волонтерства 2011 – "Volunteer! Make a difference." Автор – Сільвія-Роксана Патру (Silvia-Roxana Patru) з Румунії.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться у грудні 2010 року в Брюсселі під час офіційного відкриття Європейського Року Волонтерства.

2011 рік присвячено темі волонтерства не випадково. Адже саме тоді виповнюється 10 річниця Міжнародного Року Волонтерства, організованого ООН. У 2001 році всі переконались, що високий рівень мобілізації і значне зацікавлення громадської думки волонтерством та його впливом на суспільство можуть спонукати владу та інші сторони суспільного життя до спільних дій.

Більше про мету та завдання Європейського Року Волонтерства дізнайтесь на сайті www.eyv2011.eu.
Розділ: Переглядів: 1896 | Розміщено: 21 квітня 2010


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Львів
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :